Dijital Okuryazarlık ve Gelecek Trendleri Semineri Katılım Formu
Dr. Sertaç Doğanay ile
Dijital Okuryazarlık ve Gelecek Trendleri

“Hızla gelişen teknoloji iş yaşamını ve özel yaşamı kökten değiştiriyor. Sadece işlerin yapılış şekli değil, suçların işleniş ve hatta aşkların yaşanış şekli de değişiyor. Dijital veri üretimindeki artış, bulut bilişim, yeni sensörler, 5G, yapay zeka gibi kavramlar ışığında yeni dünyayı kavramak ve anlamak, belki de hayatta kalmanın ön şartı olacak.”


Dr. Sertaç Doğanay / Teknoloji İletişimcisi

Teknoloji iletişimi üzerine çalışan öğretim görevlisi, konuşmacı ve yeni nesil yayıncıdır.

İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur. 10 senelik ilaç sektörü deneyiminde; marka müdürü, kurumsal iletişim yöneticisi, pazarlama müdürü ve pazarlama satış direktörü pozisyonlarında bulunmuştur. Gelecek trendleri, yeni teknolojiler, inovasyon, siber güvenlik, dijital dönüşüm uygulamaları, dijital pazarlama ve dijital sağlık konularında yazan, eğitim veren, yüzlerce etkinlikte konuşmalar yapmış olan Dr. Sertaç Doğanay, 2013-2018 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi MBA öğretim görevlisi olarak dijital pazarlama iletişimi dersleri vermiştir. 2019 Bahar dönemi itibariyle Kadir Has Üniversitesi’nde “Teknoloji İletişimi” dersini vermektedir. Bir üniversitede bu isim ve içerikle açılan, hem Türkiye hem de dünyadaki ilk ders olma unvanına sahiptir. 2019 Bahar dönemi itibariyle mezun olduğu İstanbul Tıp Fakültesi’nde “Geleceğin Tıbbı ve Yeni Sağlık Teknolojileri” dersini vermektedir.

2018 yılı itibariyle Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri - Siber Güvenlik Merkezi’nin teknoloji iletişimi alanında danışma kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

2019 itibariyle Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği ve Sustainable Brands İstanbul’un danışma kurulu üyeliklerini sürdürmektedir.Türkiye’ye parlak liderler yetiştirme misyonuyla kurulmuş olan Yenibirlider Derneği’nin gönüllü profesyonel mentorudur.

2020 Mart Ayı itibariyle Yeni Nesil Yayıncılık kariyeri çerçevesinde yaptığı çok kanallı (LinkedIn, YouTube, Twitter, Instagram, Facebook, Twitch) canlı yayınlarda ve radyo programlarında farklı sektörlerden yöneticileri, akademisyenler, sporcuları ve sanatçıları konuk etmektedir. Canlı programlarını hafta içi 18.00’de sürdürmek.
Etkinlik Adı : Dijital Okuryazarlık ve Gelecek Trendleri Semineri
Etkinlik Cinsi :
Etkinlik Yeri : ODİTORYUM
Başlangıç Tarihi : 16/12/2021
Bitiş Tarihi : 16/12/2021
Etkinlik Süresi : 1 sa. 30 dk.
Katılım Ücreti :